Drodzy rodzice! Wybierzcie dla swojego dziecka

idealny kurs języka angielskiego.

Angielski dla dzieci

Callan for Kids

Metoda Callana pozwala czerpać satysfakcję z nauki angielskiego i zdobywać lepsze wyniki. Ta znana na całym świecie metoda wspaniale sprawdza się w przypadku Najmłodszych, którzy bywają najbardziej wymagającymi Studentami, ale niezwykle szybko chłoną wiedzę!

Dzięki wieloletniej praktyce Nasza Szkoła jest idealnym miejscem na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim oraz kontynuowanie nauki. Callan for Kids to kurs języka angielskiego dla dzieci, który daje naszym najmłodszym Uczniom pewność pozwalającą na mówienie po angielsku, a nie tylko rozumienie języka.

Aktywne i dynamicznie prowadzone zajęcia oraz angażujące ćwiczenia podtrzymują uwagę dzieci. Wysoka jakość treści w programie kursu, systematyczne powtarzanie materiału i wspierająca atmosfera lekcji Callan for Kids sprawiają, że dzieci wyjątkowo szybko uczą się poprawnie oraz płynnie posługiwać językiem angielskim. W lekcje dla dzieci wplecione są także gry i zabawy w języku angielskim, więc wszyscy są zadowoleni!

Kurs Callan for Kids składa się z sześciu etapów („stages”). Prowadzą one młodego Ucznia od pierwszych kroków w języku angielskim aż do końca poziomu A2.

Gramatyka i słownictwo są starannie i systematycznie wprowadzane i ćwiczone na sześciu etapach nauki, obejmując wszystkie aspekty językowe, które dzieci muszą znać, aby zdać egzaminy, takie jak Cambridge Pre-A1 Starters, A1 Movers i A2 Flyers. Pod koniec Etapu 4 („Stage 4”) Słuchacze są gotowi, by przygotowywać się do egzaminów w CEFR A1., a pod koniec 6. etapu do egzaminów w CEFR A2. Najważniejsze jednak, że dzieci mówią już płynnie i z łatwością!

Callan for Kids Student Practice Area (SPA)

Na potrzeby kursu języka angielskiego dla dzieci Callan for Kids została stworzona specjalna wersja interaktywnej przestrzeni ucznia – Callan Student Practice Area (SPA). Dzięki niej dzieci mogą dodatkowo ćwiczyć język obcy w czasie wolnym, równocześnie ciekawie i przyjemnie spędzając czas.

W unikalnej sekcji „Pytania i odpowiedzi” („Question & Answer”) dzieci mogą ćwiczyć słuchanie i mówienie, a nawet nagrywać swoje odpowiedzi głosowe. W sekcji „Dodatkowe Ćwiczenia” („Extra Practice”) dzieci znajdą mnóstwo wymagających, ale przyjemnych zadań, które pomogą im poszerzać zasób słownictwa oraz uczyć się reguł gramatyki.

Platforma SPA dla kursu językowego dla dzieci pokrywa materiał wszystkich 6 poziomów kursu. To wspaniałe i przyjazne narzędzie, które pomaga zmotywować się do samodzielnych powtórek materiału pomiędzy lekcjami z Nauczycielem. Twoje dziecko może cieszyć się nią na dowolnym urządzeniu lub za pomocą aplikacji mobilnej „Callan Method”.

Wakacje z Callanem

W okresie wakacyjnym przygotowaliśmy specjalne kursy dla naszych najmłodszych
studentów Wakacje z Callanem – intensywne tygodniowe półkolonie, podczas których mogą
się zarówno uczyć jak i miło spędzić czas otoczeni językiem angielskim.

Callan for Kids – angielski od podstaw do A2

Kurs Callan for Kids to 6-stopniowy system nauki, który prowadzi dzieci od poziomu początkującego do poziomu A2. Szkoła Języków Obcych Callan prowadzi zajęcia dla dzieci na każdym etapie edukacji. Dzieci są przydzielane do grup na podstawie krótkiej rozmowy kwalifikacyjnej z uwzględnieniem podziału na grupy wiekowe.

Dzieci przygotują się do zdania międzynarodowych egzaminów takich jak egzamin Cambridge, a co najważniejsze – będą z łatwością i pewnością rozumieć oraz mówić po angielsku.

Kursy dla dzieci w wieku 6-8 lat

  • Kładą nacisk na mówienie żywym językiem w naturalnych sytuacjach.
  • Zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, wprowadzając wiele zabaw ruchowych
  • Dzieci zapoznają się z elementami kultury brytyjskiej – obchodzimy w Szkole święto Dziękczynienia, Halloween oraz wiele innych.

Kursy dla dzieci w wieku 9-12 lat oraz 13-15 lat

  • Są prowadzone metodą konwersacyjną w oparciu o podręcznik Callan for Kids.
  • Niewielkie grupy, w których prowadzone są zajęcia, pozytywnie wpływają na komunikację i naukę języka angielskiego.

W naszej Szkole uczniowie przygotowują się również do egzaminu ósmoklasisty, zaś
licealiści do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

Warsztaty językowe dla dzieci

Szkoła Języków Obcych Callan organizuje godzinne warsztaty językowe dla dzieci i młodzieży z Krakowa i okolic.

Warsztaty trwają 1, 2 lub 3 godziny i prowadzone Metoda Callana przez wykwalifikowanego Native Speakera. Podczas warsztatów nauczyciel dodatkowo wprowadza popularne angielskie piosenki i rymowanki, które pozwalają zapamiętać nowe słówka i zwroty.

Oferujemy również warsztaty tematyczne, na których dzieci zapoznają się z elementami kultury brytyjskiej. Atutem jest lokalizacja szkoły – w pobliżu Rynku, u stóp Wawelu – można połączyć naukę języka ze zwiedzaniem miasta.

Masz pytania ?

Co mówią nasi studenci ?